Publicat 31 Oct 2007 | Reactualizat 29 Nov 2007 | Expiră 01 Dec 2007

administrator baze de date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate;
- Cunostinte avansate retele si comunicatii de date
- Cunostinte hardware - nivel avansat;
- Sisteme de operare Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Linux;
- Cunostinte solide de:
- web intranet, aplicatii php, baze de date MySQL
- mail server (file server Windows/Linux)
- Windows policy
- Cunostinte avansate despre retelistica

Descrierea jobului

Intretinere retea de calculatoare/echipamente periferice (hardware si software)
-Intretinere servere (hardware si software)
-Backup date
-Implementare, intretinere si documentare a aplicatiei intranet
-Verificare periodica a starii tehnice a echipamentelor, fiind responsabil cu intretinerea acestora
-Responsabil cu documentatia tehnica si de intretinere a echipamentelor pe care le utilizeaza compania;
-Responsabil de securizarea si protectia datelor in format electronic din interiorul companiei;

Descrierea companiei

Companie britanica cu experienta in investitii imobiliare.
Dezvolta proiecte imobilare in Romania, Tailanda, Dubai

Expirat
administrator baze de date  -  EMP Advisers