Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Administrator baze de date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate (informatică);
- Cunoștințe în gestionarea a diferite tipuri de baze de date (SQL);
- Cunoştinţe de operare calculator (pachetul Microsoft Office);
- Dorință de învățare continuă și dezvoltare profesională;
- Atitudine proactivă, capacitate de inovare, adaptabilitate;
- Gândire analitică și atenţie distributivă;
- Spirit de echipă, capacitate de relaţionare şi comunicare.

Descrierea jobului

-Cunostinte Windows Server, Exchange Server, servere management, virtualizare, etc.
- Bune cunostinte limba engleza, PC
- Abilitati de coordonare, planificare, organizare si comunicare
- Certificari Microsoft, Cisco etc, constituie un avantaj
- Nivel mediu de cunostinte privind topologiile si protocoalele de retea
- Experienta de lucru cu diverse echipamente si platforme hardware
- Cunostinte legate de realizarea copiilor de siguranta, restaurarea si recuperararea datelor, experienta practica cu aplicatii si dispozitive de copiere/restaurare

Banca Cooperatistă Economcoop Bacău este constituită ca asociaţie autonomă de persoane fizice, unite voluntar în scopul îndeplinirii nevoilor şi aspiraţiilor lor comune de ordin economic, social şi cultural, a cărei clienţi sunt, cu preponderenţă, membrii cooperatori care locuiesc în raza de operare proprie, respectiv teritoriul judeţului Bacău şi judeţul Neamţ.
Misiunea Băncii Cooperatiste Economcoop Bacău este desfăşurarea unor activităţi specifice în principal şi, cu preponderenţă, în interesul membrilor cooperatori asociaţi şi asigurarea serviciilor bancare de care are nevoie clientela băncii cu asigurarea adecvării capitalului la riscuri şi a lichidităţii. Misiunea băncii cooperatiste este îndeplinirea nevoilor şi aspiraţiilor comune ale membrilor cooperatori, în special cele de ordin economic și social.
Banca Cooperatistă Economcoop Bacău este afiliată în reţeaua băncilor cooperatiste şi acţionar a Băncii Centrale Cooperatiste CREDITCOOP.

Expirat
Administrator baze de date  -  Banca Cooperatistă Economcoop Bacău

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles