Publicat 08 Feb 2008 | Reactualizat 09 Mar 2008 | Expiră 10 Mar 2008

ADMINISTRATOR BAZE DE DATE (SUPERVIZOR GPS)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii (diplomă bacalaureat); constituie un avantaj studiile superioare de informatica;
- experienţă profesională de minim un an de zile in domeniul IT;
- cunoştinţe medii n domeniul sistemelor de monitorizare prin GPS:
* echipamente GPS
* Interfete de monitorizare a echipamentelor GPS
* sisteme de comunicaţii
- limba engleză – nivel avansat ;
- cunostinte minime MS SQL, Sharepoint, XML
- mod riguros de organizare a propriei activităţi, responsabilitate;
- dinamism, bune abilităţi de comunicare şi relaţionare la orice nivel;
- rezistenţă la stres şi program prelungit;

Descrierea jobului

- utilizează o interfaţă de monitorizare a echipamentelor GPS şi o îmbunătăţeşte colaborând cu echipa de programatori
- supervizează echipele de dispeceri GPS;
- updateaza periodic baza de date cu statusul echipamentelor;
- monitorizează permanent funcţionarea corectă a sistemului GPS;
- salariu atractiv
- telefon de serviciu;
- condiţii de muncă legale, dotare corespunzătoare;
- oportunitatea de a munci într-o companie internaţională, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională continuă.

S.C. G4S Security Services este membră a Group 4 Securicor, companie aflată pe locul întâi la nivel mondial în domeniul prestării de servicii de securitate.
În România, Group 4 Securicor este prezent din 2002 şi totalizează peste 6000 de salariaţi cu o infrastructură dezvoltată la nivelul tuturor judeţelor.
Clienţii noştri sunt companii de top pe piaţa românească, precum: Raiffeisen Bank,Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Românească, CEC, Poşta Română, Kenvelo, Kaufland, Hewlett-Packard, ş.a.

Expirat
ADMINISTRATOR BAZE DE DATE (SUPERVIZOR GPS)  -  S.C. G4S SECURITY SERVICES S.R.L.