Publicat 19 Mar 2007 | Reactualizat 17 Apr 2007 | Expiră 19 Apr 2007

ADMINISTRATOR BAZE DE DATE SI RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Minim 3 ani experienta intr-o functie similara
-Diploma de licenta in domeniul informatic
-Cunostinte temeinice de MS SQL 2000, Oracle, Access FoxPro
-Capabil sa gestioneze situatii de criza
-Foarte bune cunostinte de programare si analiza sistemelor
-Buna intelegere a infrastructurii IT si de retelistica
-Cunostinte de lb engleza (scris si vorbit)
-Buna gandire logica, intuitiva, matematica, tehnica, riguroasa si controlata

Descrierea jobului

• Gestioneaza licentele pentru orice software utilizat in sistemul de operare;
• Gestioneaza achizitiile si este responsabil de justificarea achizitiilor pe care le face
• Solutioneaza problemele din retea in timp util;
• Ofera help-desk colegilor din organizatie;
• Asigura functionarea hardware-ului si a software-ului;
• Rezolva problemele legate de calculatoare si imprimante, in mod direct sau prin suport extern;
• Participa la dezvoltarea politicilor, a procedurilor si a resurselor IT
• Administreaza bazele de date ale organizatiei

Companie importatoare si distribuitoare de produse electronice si electrocasnice.

Expirat
ADMINISTRATOR BAZE DE DATE SI RETEA  -  Romanel Int'l Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles