Publicat 03 Oct 2008 | Reactualizat 31 Oct 2008 | Expiră 03 Nov 2008

Administrator baze de date (Raportare)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice, de preferinta in domeniul IT
Cunostinte baze de date relationale (SQL-Access)
Cunoasterea solida a pachetului Ms Office
Limba engleza nivel mediu
Disponibilitate imediata
Capacitate de analiza si coordonare, seriozitate, dinamism
Abilitati help-desk

Descrierea jobului

- asigura comunicarea de date cu firma-mama
- analizeaza rapoartele generate de sistem
- identifica si transfera informatii din baza de date necesare intocmirii rapoartelor
- intocmeste rapoarte de vanzari, costuri, stocuri (zilnice, saptamanale, lunare etc) in functie de cerintele altor departamente
- instalează componentele hardware si software, le întreţine şi le gestionează
- asigura securitatea sistemelor
- cunoasterea programului Wizcount prezinta avantaj
- administrarea retelei de calculatoare (windows nt 4.0, windows xp)

Beneficii:
mediu de lucru placut
echipa tanara si entuziasta

Axxon Romania Trading face parte din grupul de firme Axxon, unic producator si importator al brandurilor: XL Lighters, Casablanca, Event, Clipper, Jip.

Expirat
Administrator baze de date (Raportare)  -  Axxon Romania Trading SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles