Publicat 31 Dec 2005 | Reactualizat 30 Ian 2006 | Expiră 31 Ian 2006

ADMINISTRATOR BAZA DE DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- min.2 ani experienta profesionala in domeniul informaticii;
- cunostinte legate de hardware/retele;
- experienta administrare MS SQL;
- experienta in lucru cu Scala reprezinta un avantaj;
- cunostinte de limba engleza;
- capacitate de organizare si planificare;
- carnet cat.B;

Descrierea jobului

- administreaza baza de date MS SQL;
- administarea retelei Windows;
- acordarea suportului IT ( sediul central si agenti - SFA );
- solutionarea problemelor tehnice- servere,statii de lucru,imprimante,echipamente retea si telefonie,intretinere WEB site;

Companie importanta,lider pe piata romaneasca,distribuitor al produselor : Johnson&Johnson,L\' Oreal,Sarantis
( C-Thru,Str8,BU,Dare,Sanitas,Afroso),Glaxo-Smithkline ( Aquafresh,Strep),Manetti&Roberts ( Neutro Roberts, Rio Mare ),Antonio Puig ( Diavolo,Thais,Aqua Brava ),Georgia- Pacific ( Delica )

Expirat
ADMINISTRATOR BAZA DE DATE  -  SARANTIS ROMANIA S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles