Publicat 17 Oct 2007 | Reactualizat 15 Nov 2007 | Expiră 17 Nov 2007

Administrator baza de date

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent Informatica, Cibernetica, Matematica - constituie un avantaj.
Bune cunostinte in administrarea unei baze de date.
Experienta in help desk, rabdare si perseverenta.

Descrierea jobului

Administrarea unei baze de date de clienti finali, actualizarea acesteia si intretinerea sa.
Acordarea de suport tehnic utilizatorilor.

Unic importator al unei marci auto prestigioase - companie cu traditie in industria auto - isi deschide portile si in Romania!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administrator baza de date  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles