Publicat 20 Iul 2005 | Reactualizat 12 Aug 2005 | Expiră 20 Aug 2005

Administrator baza de date, sistem si retele

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ordonata, comunicativa, deschisa
Bune cunostinte SQL ANSI
Bune cunostinte Transact SQL
Foarte bune cunostinte instalare si configurare Windows 2003 Server

Descrierea jobului

Veti lucra cu managerul nostru IT si impreuna veti mentine sistemul in functiune
Administrare aplicatie ERP
Administrare Server SQL 2000
Administrare Server 2003
Administrare si configurare retele TCP/IP

Distributie FMCG in judetele Brasov, Covasna, Harghita, Prahova si Mures
Leader regional al distributiei FMCG
360 salariati, colectiv tanar, responsabil, foarte bine pregatit practic si teoretic
ISO 9001
Parteneri: Philip Morris Romania, Kraft Foods Romania, Wrigley Romania, Interbrew, Ursus Brew. etc

Expirat
Administrator baza de date, sistem si retele  -  Gabi\'s Brasov S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles