Publicat 25 Iul 2006 | Reactualizat 20 Aug 2006 | Expiră 25 Aug 2006

Administrator baza de date NAVISION

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru acest post are

- cunostinte privind tehnologia NAVISION- cerinta obligatorie
- studii de natura economica sau tehnica, finalizate sau in curs de finalizare
- bune cunostinte de operare PC
- cunostinte de limba engleza la un nivel mediu
- abilitati de lucru in echipa, responsabilitate si bune abilitati de comunicare

Experienta pe un post similar constituie avantaj

Descrierea jobului

Persoana desemnata pentru a ocupa acest post va asigura mentenanta si dezvoltarea bazei de date a firmei utilizand in acest scop tehnologia NAVISION.
Responsabilitati:
- instalarea si actualizarea bazei de date;
- monitorizarea accesului utilizatorilor si inregistrarea noilor utilizatori;
- asigurarea securitatii datelor.

Beneficii:

- Un mediu de lucru profesionist, propice desfasurarii unei activitati eficiente;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si de promovare;
- Un colectiv tanar orientat spre reusita

Expirat
Administrator baza de date NAVISION  -  Client eJobs