Publicat 11 Apr 2007 | Expiră 12 Mai 2007

Administrator Baza de Date Clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de minim 6 luni intr-o pozitie similara
- Abilitati de comunicare si de relationare cu clientii
- Persoana foarte bine organizata
- Abilitati analitice, de lucru cu date numerice, abilitati de a construi rapoarte/analize/statistici
- Creativitate
- Abilitati de a performa bine in conditiisituatii de stres
- Cunostinte PC: Excel, Word, Lotus Notes/e-mail, Internet, SAP - constituie un avantaj
- Engleza – nivel mediu

Descrierea jobului

- Alocarea in sistemul informatic a agentilor de vanzari, a unitatilor de comanda si a modalitatilor de livrare la nivel de client
- Actualizarea portofoliu clienti pentru fiecare agent de vanzari, regiune
- Intretinere rute/ agenti de vanzari, regiune
- Responsabil/a cu realizarea de rapoarte zilnice despre situatia comenzilor

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala

Manpower is reinventing the employment services industry by helping employers and individuals adopt new approaches to the evolving world of work. Manpower calls this approach Contemporary Working.

Contemporary working is about what’s now and what’s next in the world of work. Manpower offers insight and advice that enable clients and candidates to make the right choices and make the most of what’s happening now and what is coming next in the changing world of work.

Manpower operates in 72 countries through its 4200 offices worldwide, serving more than 400 000 clients.
BUCHAREST Branch: Bd. Unirii, No. 18, Sector 4, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro TIMISOARA Branch: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro BRASOV Branch: Str. Toamnei, Nr. 9,
Bl. 4, Sc. B, Ap. 2, Brasov
Fax: 0268.326.129, E-mail:brasov@manpower.ro
* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.

Expirat
Administrator Baza de Date Clienti  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles