Publicat 18 Iun 2007 | Reactualizat 16 Iul 2007 | Expiră 19 Iul 2007

Administrative officer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• 2 ani experienta de lucru in general (preferabil min. 1 an experienta pe un post similar)
• Minimum studii medii
• Cunostinte de utilizare a calculatorului (Word, Excel)
• Abilitati de organizare, capacitate de finalizare
• Abilitati de negociere
• Orientare catre detalii, rigurozitate
• Flexibilitate, atitudine proactiva
• Integritate
• Spirit de echipa

Descrierea jobului

• Centralizeaza comenzile de la diverse departamente din clinica, face aprovizionarea, depoziteaza si distribuie materialele necesare
• Tine legatura cu furnizorii privind mentenanta si reparatiile aparatelor, echipamentelor sau instalatiilor
• Supervizeaza activitatea firmei care asigura curatenia clinicii
• Se ocupa de obtinerea tuturor autorizatiilor si de prelungirea acestora pentru centrul in care isi desfasoara activitatea cat si pentru cabinetele arondate centrului respectiv
• Participa la efectuarea periodica a inventarului produselor aflate in gestiune
• Participa la planificarea si administrarea bugetului pentru achizitionarea echipamentelor, consumabilelor sau altor materiale necesare centrului medical
• Opereaza diverse informatii in sistemul informatic
• Completeaza zilnic registrul de casa si transmite informatiile catre contabilitate
• Preia incasarile si le depune la Banca conform procedurilor
• Actioneaza in sensul remedierii imediate a problemelor aparute (ex. efectueaza mici reparatii in clinica)

Medicover este o companie internaţională de asistenţă medicală care are ca scop principal acordarea de servicii medicale de calitate, în principal pe bază de abonament.

Informaţii suplimentare referitoare la Medicover puteţi găsi la www.medicover.ro.

Expirat
Administrative officer  -  Medicover

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles