Publicat 25 Aug 2006 | Reactualizat 19 Sep 2006 | Expiră 25 Sep 2006

ADMINISTRATIVE OFFICER , RECEPTIONIST, GUEST RELATIONS OFFICER , SECRETARY - 700 - 1000 USD - personal hotelier

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

LIMBA ENGLEZA NIVEL SUPERIOR

POSIBILITATE DE RELOCARE IN QATAR

Descrierea jobului

PENTRU HOTELURILE DIN QATAR:

SECRETARY
ADMINISTRATIVE OFFICER

SALARIUL 1000 USD

RECEPTIONIST,
GUEST RELATIONS OFFICER ,

SALARIUL 700 USD

DE ASEMENEA SI RESTUL DE PERSONAL NECESAR IN HOTEL SI RESTAURANT

CAMERISTE
PERSONAL DE CURATENIE
WAITRESS
SEFI DE SALA
BUCATARI
ETC

SE OFERA
CAZARE+MASA
TRANSPORT+VIZA

Descrierea companiei

companie de prestari servicii

Expirat

ADMINISTRATIVE OFFICER , RECEPTIONIST, GUEST RELATIONS OFFICER , SECRETARY - 700 - 1000 USD - personal hotelier  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles