Publicat 03 Aug 2007 | Reactualizat 01 Sep 2007 | Expiră 03 Aug 2007

Administrative Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare universitare
Cunostinte privind relatiile interumane
Operare PC – nivel avansat
Cunostinte limba engleza – nivel mediu
Capacitate de comunicare
Abilitati de negociere
Spirit de ordine si disciplina

Descrierea jobului

Monitorizarea activitatilor de administrare si gestionare a patrimoniului gestionat prin serviciile functionale si de derulare a contractelor de inchiriere spatii si de aprovizionare cu produse si servicii in scopul functionarii acestuia in conditii de eficienta si siguranta.
-Monitorizarea activitatii de administrare a cladirilor si spatiilor ad-tive pentru buna fucntionare si exploatarea corespunzatoare si in siguranta acestora
-Monitorizarea activitatii de prestarii servicii administrative (curatenie, cosit, ecarisaj, deratizare) pentru crearea unui climar de ordine si curatenie cu costuri minime
- Monitorizarea activitatii de administrare a flotei de autovehicule pentru asigurarea functionarii in siguranta a acestora, cu costuri optime
- Monitorizarea activitatii de aprovizionare generala pentru incheierea unor contracte cat mai avantajoase (comercial si financiar) ptr societate si cu un raport calitate/pret cat mai bun
- Monitorizarea activitatii de inchiriere spatii si de furnizare servicii catre terti pentru incheierea de contracte avantajoase pentru companie atat in calitate de furnizor cat si de client/locatar

Expirat
Administrative Manager  -  Grafton Recruitment