Publicat 30 Ian 2008 | Reactualizat 28 Feb 2008 | Expiră 01 Mar 2008

Administrative Coordinator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
•Studii superioare finalizate
•Experienta de lucru minim 3 ani
•Cunostinte de lucru cu pachetul MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
•Cunostinte de limba engleza (scris, vorbit) – foarte bine
•Persoana ordonata, cu initiativa, responsabila, flexibila, rapida
•Capacitate de analiza, organizare si planificare
•Abilitatea de a indeplini sarcini complexe
•Incadrarea in termene limita
•Atentie la detalii
•Simtulul umorului, creativitate, imaginatie, perseverenta si initiative
•Gandire pozitiva, energie, motivatie / ambitie/seriozitate

Descrierea jobului

Descrierea postului:
•Organizarea administrativa a activitatii Directorului
•Organizarea deplasarilor in tara si in strainatate
•Urmarirea si realizarea agendei Directorului
•Organizarea de evenimente, intalniri de afaceri
•Traduceri materiale / cursuri / prezentari EN-RO si RO-EN
•Intocmirea periodica sau in functie de solicitari a diverse rapoarte sau documente
•Mentinerea relatiilor cu partenerii de afaceri
•Realizare de materiale de marketing si support
•Studii oportunitati proiecte cu finantare si licitatii
•Studiul pietei si al concurentei

•Inregistrarea, sortarea si distribuirea corespondentei;
•Programarea si urmarirea intalnirilor interne;
•Suport in derularea activitatilor curente.
•Mentinere evidenta cu intrari/iesiri contracte
•Preluare apeluri telefonice
•Primire/trimitere/repartizare e-mailuri,fax-uri
•Activitati de protocol, posta, pregatire evenimente
•Introducere oferte/solicitari in baza de date
•Adminstrare baze de date marketing-sales
•Planificare promovare / comunicare

Descrierea companiei

Companie internationala de constructii in extindere.

Expirat
Administrative Coordinator  -  Yape Construction

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles