Publicat 10 Iun 2008 | Expiră 11 Iul 2008

Administrative Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-- Cunostinte PC (Microsoft Office, in special Word si Excel) - nivel avansat
-- Cunoasterea limbii engleze cel putin nivel mediu (scris si vorbit)
-- Capacitate de comunicare foarte buna si capacitate de analiza si sinteza
-- Adaptabilitate
-- Persoana serioasa si organizata
-- Buna atentie la detalii si rezistenta la stres
-- Creativ(a) si orientat(a) spre solutii
-- Isi doreste crestere personala si dezvoltare
-- Buna capacitate de invatare rapida

Descrierea jobului

Rolul consta in oferire de suport pt departamentul comercial si cel operational dupa cum urmeaza:
-- Administrarea bazelor de date si efectuarea de inregistrari noi
-- Tinerea evidentei operatorilor si a rapoartelor de activitate n functie de indicatorii operationali trasati
-- Elaborarea de rapoarte specifice periodice pt urmarirea activitatii
-- Redactarea si transmiterea ofertelor sub supervizarea departamentului vanzari, urmarirea si filtrarea corespondentei comerciale si acordare de feedback preliminar
-- Participarea la diferite proiecte in cadrul companiei legate de marketing si studii de piata, analize ale concurentei etc
-- Alte activitati specifice postului in functie de solicitari

Oferta: oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala intr-un mediu in continua transformare; posibilitate de dezvoltare si crestere; salariu competitiv; bonuri masa + alte facilitati

ISS , unul dintre companiile lider multinationale in domeniul serviciilor de facility management, a intrat pe piata romaneasca in anul 1994 si este acum unul dintre cei mai mari furnizori de servicii integrate cu o cifra de afaceri anuala de 8 milioane euro si cu un numar de peste 2500 angajati.
In Romania ISS este reprezentat de urmatoarele companii:
• ISS Facility Services
• ISS Pest Control – reprezentata prin 3D Romania SA
Din ce in ce mai multe companii resimt nevoia de a se concentra pe activitatea lor principala si de a externaliza functiile de suport si de servicii. Prin urmare, externalizarea devine o solutie din ce in ce mai des adoptata, fiind in acelasi timp o solutie eficienta din punct de vedere al costurilor si resurselor. Fiind unul dintre relevantii prestatori de servicii de managementul locatiilor cu prezenta globala, ISS ofera o gama de servicii specializate, menite sa satisfaca nevoile oricarui client. In continua crestere si dezvoltare pe piata din Romania, avand in portofoliul sau de clienti majoritatea lanturilor bancare prezente in tara, este in permanenta cautare de noi profesionisti, dornici de a se alatura unei echipe tinere si in continua evolutie.

Expirat
Administrative Assistant  -  ISS Facility Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles