Publicat 18 Oct 2007 | Reactualizat 16 Nov 2007 | Expiră 18 Nov 2007

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare, de preferat domeniul economic
Cunostinte limba engleza - cel putin nivel mediu
Buna cunoastere a pachetului MS OFFICE

Descrierea jobului

- Activitati de birotica si secretariat;
- Redactare corespondenta in limbile engleza;
- Comunicarea cu partenerii externi;
- Asigurarea serviciului de protocol;
- Reprezentarea firmei in relatiile cu clientii si partenerii de afaceri;
- Intocmirea de diferite rapoarte;

Descrierea companiei

Companie de marketing si consultanta.

Expirat
ADMINISTRATIVE ASSISTANT  -  SC STRATEGIC CONSULTING ALLIANCE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles