Publicat 13 Feb 2007 | Reactualizat 14 Mar 2007 | Expiră 16 Mar 2007

Administrative assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent facultate;
- persoana dinamica ;
- bun organizator;
- experienta in activitati de administrare office ;
- seriozitate, disciplina ;
- MS Office ;
- flexibilitate ;
- dorinta de autoperfectionare ;
- dorinta de evolutie profesionala ;
- rapiditate in rezolvarea sarcinilor de serviciu ;
- rezistenta la stres si disponibilitate pentru program prelungit ;
- atitudine deschisa, proactiva, flexibilitate, dinamism ;
- capacitate de rezolvare a problemelor ;
- limba engleza avansat, foarte bine: scris, citit
- cunoasterea regulilor de corespondenta de afaceri;
- spirit organizatoric;
- abilitati de lucru in echipa;

Persoana motivata, serioasa, atenta la detalii, interesata sa isi dezvolte o cariere intr-o companie multinationala;

Descrierea jobului

-acordarea de asistenta directorilor de departamente;
- mentine relatia cu furnizorii si clientii ;
- supervizarea activitatilor de protocol ;
- administare de documente financiar-contabile
- elaborarea si administrarea corespondentei (fax, email, tel) ;
- stabilire intalniri, agenda, rezervari ;
- intocmirea de rapoarte si situatii, conform procedurilor ;
- activitati de traducere, tehnoredactare documente ;
- intocmirea si prezentarea ofertelor firmei catre clienti ;
- preluarea de comenzi de la clienti ;
- pregatirea corespondentei cu clientii si furnizorii firmei ;
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice ;
- receptionarea corespondentei ;
- pregatire diverse rapoarte ;
- activitati de birotica si secretariat;
- redactare corespondenta in limbile engleza;
- comunicarea cu partenerii externi;
- asigurarea serviciului de protocol;
- reprezentarea firmei in relatiile cu clientii si partenerii de afaceri;

Descrierea companiei

Companie care activeaza in domeniul forajului.

Expirat
Administrative assistant  -  MI Petrogas Services Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles