Publicat 08 Dec 2006 | Reactualizat 06 Ian 2007 | Expiră 08 Ian 2007

administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanar, spirit voluntar, cu inclinatii spre treburi administrative.

Descrierea jobului

Se cere prezenta obligatorie la ora 10 dimineata pentru preluarea administratorului de la locuinta acestuia - acesta fiind o persoana cu disabilitati locomotorii - si aducerea acestuia la birou, dupa care programul continua pentru cca 2-3 ore pt indeplinirea diverselor sarcini administrative (drumuri ocazionale la banca, transferuri de documente si mici produse intre punctele de lucru ale firmei, etc).
Program: luni - vineri

Descrierea companiei

2 magazine de confectii.

Expirat
administrativ  -  SC GZK Company Com SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles