Publicat 13 Aug 2007 | Reactualizat 11 Sep 2007 | Expiră 13 Sep 2007

administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolventa studii superioare in domeniul economic, experienta in acest domeniu, cunostinte avansate de limba engleza si operare PC. Persoana dinamica si serioasa.

Descrierea jobului

Efectuarea contabilitatii primare: relatia cu bancile, plati, extrase de cont, etc., relatia cu ITM - Bucuresti, inregistrare contracte de munca si alte documente specifice, relatia cu alte autoritati ale statului.

Companie de constructii si amenajari interioare si investitii in domeniul imobiliar in special spatii pentru birouri.

Expirat
administrativ  -  NICOLI IMOBILIARA GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles