Publicat 11 Apr 2007 | Reactualizat 10 Mai 2007 | Expiră 12 Mai 2007

Administration Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii superioare economice (de preferinta finante, contabilitate sau cibernetica)
- experienta pe o pozitie de conducere
- experienta profesionala: 1 - 3 ani
- rezistenta la stres, abilitati de comunicare, persoana organizata

Descrierea jobului

- responsabil pt toate inregistrarile si urmarirea mijloacelor fixe si a marfii (prin coordonare cu toate departamentele)
- urmarirea consumurilor interne pe fiecare departament
- responsabil pt pregatirea, respectarea si urmarirea bugetului propriului departament si monitorizeaza respectarii bugetului pe celelalte departamente
- responsabil de sistemul instalatiilor electrice si de comunicatii
- responsabil de organizare activitatii propriului departament, astfel incat societatea sa aiba continuitate si eficienta din punct de vedere aministrativ

Lider national de distributie presa si produse complementare

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administration Manager  -  CONFIDENTIAL