Publicat 17 Oct 2007 | Reactualizat 14 Nov 2007 | Expiră 17 Nov 2007

ADMINISTRARE KEY ACCOUNT si REPREZENTANT VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colege sau colegi, persoane dinamice cu orientare catre rezultate si obiective
Abilitati de comunicare
Spirit de observatie dezvoltat
Orientare catre client
Pasiune pentru job!

Descrierea jobului

Identificarea si contactarea potentialilor clienti
Promovarea si vanzarea produselor comercializate de firma
Mentinerea relatiilor cu clientii existenti
Negocierea si supervizarea derularii contactelor
Asigurarea fluxului comercial al produselor pentru aprovizionarea clientilor
Raspunde de respectarea termenelor de plata
Intocmeste rapoarte privind activitatea sa, in functie de cerinte

Oferta noastra:
- Sistem competitiv de salarizare si bonusare fara limitare superioara
- Masina de serviciu, telefon

Compania Pres Com group, se afla intr-o continua dezvoltare in Romania. Noul brand al grupului- Multipoll, este echivalentul autohton a tot ce reprezinta hypermarketurile de constructii multinationale. Multipoll ofera la cel mai inalt grad al calitatii serviciilor si intr-un climat optim, produse din spectrul constructiilor si amenajarilor interioare.

Expirat
ADMINISTRARE KEY ACCOUNT si REPREZENTANT VANZARI  -  PRES COM SRL