Publicat 17 Ian 2008 | Reactualizat 15 Feb 2008 | Expiră 17 Feb 2008

administrare contracte si suport vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana responsabila si serioasa
- creativa, pentru a proiecta si implementa noi proceduri de lucru
- abilitatea de a comunica atat cu colegii cat si cu partenerii
- rezistenta la stres
- abilitatea de a coordona si controla
- persoana organizata si ordonata
- atent la detalii
- cunostinte solide Microsoft Office

Descrierea jobului

- colectarea si inregistrarea in sistem a datelor de pe fisele clientilor si a limitelor de credit
- completarea contractelor
- inregistrarea si urmarirea semnarii contractelor
- predarea contractelor semnate
- operarea in baza de date a clientului cu statusul activ
- arhivarea si evidenta contractelor
- emitere de rapoarte zilnice, saptamanale si lunare

Oscar Downstream este o societate tanara, 100% romaneasca, cu o crestere sustinuta pe piata produselor petroliere. Compania dispune de o echipa de oameni competenti, alaturi de care munca dumneavoastra va fi usoara si extraordinara. In plus, aveti posibilitatea de a va dezvoltata profesional odata cu evolutia companiei.

Expirat
administrare contracte si suport vanzari  -  SC OSCAR DOWNSTREAM SRL