Publicat 25 Aug 2005 | Expiră 25 Sep 2005

Administrare Baze de Date SQL - DataBase Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorinta de a asimila si dezvolta informatii specifice domeniilor specificate.
Sa lucreze eficient atat individual cat si in echipa.
Disponibil pentru deplasari in localitate/tara/strainatate.

Descrierea jobului

DESCRIERE POST :
1.Implementare/Dezvoltare/Administrare server MS SQL 2000 intern si/sau al clientilor firmei.
2.Administrare sisteme retea interna

CERINTE :
Solide cunostinte familia MS SQL 2000, MySql.
Carnet auto.

Constituie un avantaj cunostinte despre :
-ASP.NET ( Visual Studio .NET)
-HTML
-PHP
-JavaScript
-JScript,Macromedia
-inginerie de sistem/retea

OFERTA :

-Training intern/extern + Evaluari periodice si bonus-uri.
-Lucrul intr-o echipa tanara, profesionista.
-Salariu motivant.

DigiSign S.A. este unul din principalii furnizori din domeniul serviciilor de infrastructura a cheii publice (PKI) si securitatea tehnologiei informatiilor. DigiSign SA este o autoritate de certificare (AC) din România care foloseste tehnologii Verisign si care permite afacerilor si consumatorilor sa comunice si sa încheie cu încredere tranzactii prin retelele digitale. Prin cooperarea cu ADACOM, membra a VeriSign Affiliate Trust Network, DigiSign SA ofera produse si servicii de varf pentru piata româneasca si se recomanda ca partenerul ideal pentru stabilirea locala a oricarui tip de solutii IT in domeniul PKI. In cadrul companiei DigiSign se pune accent atat pe tehnica si infrastructura, cat si pe dezvoltare operationala.

Informatii detaliate la www.digisign.ro

Expirat
Administrare Baze de Date SQL - DataBase Developer  -  S.C. DIGISIGN S.A.