Publicat 22 Iun 2020 | Reactualizat 13 Iul 2020 | Expiră 18 Iul 2020

Administrare aplicatii de mobil si web

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte elementare despre web Design ,Responsive Design ,HTML,CSS Java script.
Cunostinte de baza de marketing online:Google Adwords,Social Media etc.
Creaza continut pentru site-uri,paginile de fecebook,campanii de Newsletter .
Cunostinte de Serch Engine Optimization (SEO) si de internet Marketing .
Administreaza site-ul companie(Oferte content si activitate constanta pentru retele de socializare (Facebook,Twitter.Linkedin etc.)
Updateaza situ-rile companiei (oferte curente ,oferte speciale,articole de informare ,prelucrari grafice ale ofertelor modificari si alte informatii.)
Pentru cei care vor sa intre in echipa noastra le cerem:Studii superioare de specialitate ,economice .comert IT.
Limba engleza nivel avansat scris ,vorbit.
Experienta in domeniu comert online constituie un avantaj ,creativitate ,imaginatie perseverenta si initiativa .
Persoana dinimamica ,comunicativa proactiva orientat spre rezultat.

Descrierea jobului

-Administrarea de aplicatii mobil si web /Marketing contracte si oferte .

Expirat
Administrare aplicatii de mobil si web  -  JUMBO AUTO TRANSPORT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles