Publicat 24 Iun 2008 | Reactualizat 23 Iul 2008 | Expiră 25 Iul 2008

ADMINISRATOR RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• experienta de minim 1 an in pozitie similara in companie cu minim 30 angajati;
• cunostinte de word, excel, power point, limbaj HTML, cunostinte editare web;
• cunostinte avansate de limba engleza;
• flexibilitate, abilitati deosebite in comunicare si stabilirea relatiilor interumane;
• capacitate de organizare sporita,o mare dorinta de a asimila cunostinte noi;
• capacitate de sinteza, buna viteza de reactie;
• atitudine practica, initiativa, dinamism, responsabilitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• administrarea sistemelor informatice din companie, program administrare intern, site, retelistica, licente, orice activitati interne de organizare, etc.
• prelucrarea materialele editoriale (text si imagine);
• eficienta si buna structurare a intregii activitati interne;
• monitorizeaza constant diverse surse de informatii: pagini web, presa si reviste de specialitate, in vederea administrarii si completarii cu materiale noi a paginii web;

Beneficii:
* salariu atractiv + bonusuri in functie de realizari;
* training si sustinere profesionala din partea web directorului;
* conditii de lucru si facilitati occidentale;
* team building-uri alaturi de un colectiv tanar.

Pentru completarea echipei de marketing in vederea realizarii celei mai bune functionalitati interne a sistemelor de software.
Ne definim viziunea de dezvoltare in domeniul imobiliar prin profesionalism, inteligenta si publicitate agresiva, in dezvoltarea unui brand puternic in domeniu.

Expirat
ADMINISRATOR RETEA  -  S.C. CITY METROPOLA CONSULTING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles