Publicat 19 Ian 2007 | Reactualizat 18 Feb 2007 | Expiră 19 Feb 2007

Admin servere Linux

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatii trebuie sa fie persoane serioase, pasionate de domeniul IT, cu un bagaj solid de cunostinte IT, cu dorinta de a acumula noi cunostinte intr-un timp cat mai scurt si abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Cunostinte necesare:
- instalare / administrare sisteme linux
- instalare / administrare servicii ( apache, ftp, qmail, sendmail, mysql,etc)
- administrare / programare baze de date ( mysql, postgresql )

-configurare / intretinere servere Linux cu baze de date.
-configurari software in Linux

Descrierea companiei

Firma de telecomunicatii si servicii Internet.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Admin servere Linux  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles