Publicat 11 Iun 2007 | Reactualizat 11 Iul 2007 | Expiră 12 Iul 2007

Admin Manger (networks)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Limba engleza nivel avansat
- Minim 1 an experienta intr-un post similar
- Retelistica LAN/Wireless (protocoalele HTTP, FTP, POP3, SMTP, SSH)
- Administrare server Windows si Linux
- Cunostinte hardware (asamblare, troubleshooting)
- Cunostinte de baza HTML (PHP reprezinta un avantaj)
- Administrare baze de date
- Cunoasterea sistemelor de operare MS Windows
- Microsoft Office
- Autocad - optional / reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Limba engleza – nivel avansat
- Minim 1 an experienta pe un post similar
- Retele LAN/wireless (protocoale: HTTP, FTP, POP3, SMTP, SSH)
- Administreaza echipamentele hardware si software din sediul central
- Responsabil de baza de date a proiectelor si administrarea software
- Accesul si controlul asupra sitului companiei si continutul acesteia

Postul este pentru una din companiile colaboratoare - profilul companiei: companie multinationala specializata in constructii localizata in Bucuresti

CV-uri la: info@mg-holdings.com

Expirat
Admin Manger (networks)  -  Mentor Group Holdings