Publicat 30 Iun 2008 | Reactualizat 29 Iul 2008 | Expiră 31 Iul 2008

Adjunct Sef Tura / Sef Tura

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru fabrica de preparate din carne de la Filipestii de Padure, angajam:

Cerinte:
• studii superioare (industrie alimentara);proaspat absolvent al facultatii de profil
• spirit de echipa si profesionalism;
• abilitati de comunicare si negociere, aptitudini manageriale;
• cunostinte foarte bune MS Office, Windows;
• cunoasterea limbii egnleze (nivel mediu) reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• raspunde de livrarea indicatorilor de performanta ai turei;
• organizeaza si supravegheaza procesul de fabricatie;
• raspunde de respectarea fluxului de fabricatie si de calitatea produselor finite;
• raspunde de igienizare spatiului de lucru si depozitare precum si a utilajelor;
• coordoneaza, dezvolta si motiveaza personalul din subordine;
• raporteaza Sefului de Sectie;

Daca iti plac provocarile, nu te sperie responsabilitatile, indeplinesti cerintele si iti doresti sa ai:
• posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie top;
• acces la cele mai eficiente training-uri;
• conditii de lucru moderne ;
• pachet salarial motivant

Noi iti asteptam CV-ul insotit de o scrisoare de intentie si la adresa recrutare@cristim.ro

Grupul Cristim este la ora actuala liderul pietei romanesti de preparate din carne, detinatorul a peste 20% din vanzari. Infiintat in urma cu 10 ani, Grupul Cristim are in componenta patru firme dupa cum urmeaza: activitate de marketing si vanzari de mezeluri, dezvoltare imobiliara si constructii, cresterea animalelor si culturi vegetale si fabrica de mezeluri la Filipestii de Padure - judetul Prahova.

Expirat
Adjunct Sef Tura / Sef Tura  -  SC Recunostinta SRL (Grup Cris-Tim)