Publicat 12 Oct 2007 | Reactualizat 09 Nov 2007 | Expiră 12 Oct 2007

ADJUNCT SEF SERVICU PAZA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana dinamica
de preferat fost angajat MI/jandarmerie
cunostinte pc
practicarea unui sport constituie avantaj

Descrierea jobului

viitorul angajat se afla in subordinea directa a sefului serviciului paza
se ocupa de raportarea zilnica cu privire la situatia de efective, relatia cu beneficiarul serviciului de paza etc
coordoneaza activitatea sefilor de obiectiv si asefilor de zona

Expirat
ADJUNCT SEF SERVICU PAZA  -  GRUP DE PAZA PROTECTIE SI MONOTORIZARE MAO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles