Publicat 19 Nov 2008 | Reactualizat 03 Dec 2008 | Expiră 04 Dec 2008

Adjunct Sef Raion - Conserve

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienţă n comercializarea şi gestionarea produselor
• Studii superioare
• Experienţă n conducerea unei echipe
• Cunostinte limba engleza
• Capacitate de comunicare, flexibilittate, loialitate
• Cunostinte operare MS Office

Descrierea jobului

• Asigura, verifica si raspunde de corecta gestionare a stocurilor si realizeaza planul de vanzari
• Efectueaza receptiile si retururile de marfa, cantitativ si calitativ; verifica actele insotitoare
• Prelucreaza listele si emite comenzi prin sistemul informatic sau manual
• Administreaza stocurile
• Organizeaza si raspunde de efectuarea inventarelor partiale si anuale
• Verifica zilnic expunerea marfii in rafturi sau pe paleti
• Coordoneaza echipa din subordine, in vederea completarii rafturilor si paletilor din zona comerciala
• Verifica zilnic etichetarea corecta a articolelor din raion si expunerea lor.

METRO Cash & Carry Romania este lider de piata in domeniul comertului cash & carry in Romania. METRO Cash & Carry Romania a deschis primul magazin în Octombrie 1996. În următoarea decadă, compania s-a concentrat pe extinderea reţelei de centre de distribuţie, care s-a dezvoltat cu o viteză impresionantă. În total, în Romania există 23 de magazine, în următoarele locatii: Bucureşti, Braşov, Constanţa, Timişoara, Cluj, Bacău, Craiova, Baia Mare, Iaşi, Suceava, Galaţi, Ploieşti, Oradea, Sibiu, Târgu Mureş, Piteşti şi Arad, cu o suprafaţă totală de vânzare de peste 161,000 de mp şi un numar de 17.500 de produse comercializate în întreaga reţea.

Expirat
Adjunct Sef Raion - Conserve  -  SC METRO Cash & Carry S.R.L.