Publicat 23 Ian 2006 | Reactualizat 27 Ian 2006 | Expiră 23 Feb 2006

ADJUNCT SEF MECANO-ENERGETIC SI INVESTITII OK

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice: ELECTROTEHNICA (Actionari Electrice), ELECTRONICA, AUTOMATICA, cunostinte Office nivel bine, limba engleza, experienta minima constituie un avantaj.
Candidatul ideal trebuie sa fie: un bun manager, ferm, dinamic, autoritar, cu bune abilitati de organizare si coordonare.

Descrierea jobului

CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ACESTUI ANUNT. APLICATIILE PE INTERNET NU SUNT LUATE IN CONSIDERARE!!!

Sarcini si atributii:
- Preluarea sarcinilor de rutina si alte sarcini in lipsa sefului de compartiment si in limita delegarii lor,
coordonarea si controlarea activitatii personalului din subordinea sa directa,
- Rezolvarea in timp si cu eficienta a defectiunilor aparute la utilajele si instalatiile din dotare
- alte activitati trasate de conducere.

BENEFICII:
- Salariul net lunar este de 1200-1500 RON
- In perioada de proba (3 luni) salariul va fi cuprins intre :700-900 RON, net
- Bonuri de masa
- Exista posibilitati de promovare

Program de lucru L-V 8.00 - 16.30.
Forma de angajare - contract individual de munca.
Perioada de proba 3 luni.
Modalitate de inscriere:
PROGRAMARILE PENTRU INTERVIUL DE SELECTIE CE VA AVEA LOC, SE FAC TELEFONIC PANA JOI 02.02.2006 LA : 327.66.55 sau 327.79.79.
APLICATIILE PE INTERNET NU SUNT LUATE IN CONSIDERARE SELECTIA REALIZANDU-SE NUMAI PE BAZA INTERVIULUI DIRECT!!!

Descrierea companiei

Clientul nostru este o tipografie cu profil unic in tara.

Expirat
ADJUNCT SEF MECANO-ENERGETIC SI INVESTITII OK  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles