Publicat 09 Aug 2007 | Reactualizat 07 Sep 2007 | Expiră 09 Sep 2007

Adjunct sef depozit busteni

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii medii/ superioare profil silvicultura sau industria lemnului
-experienta in prelucrarea lemnului
-cunostinte foarte bune MS-Office
-cunostinte bune de limba engleza
-capacitate de comunicare, organizare
Prezinta avantaj : cunoasterea limbii germane

Descrierea jobului

-activitate in depozitul de busteni
-operare pe calculator

Descrierea companiei

Companie multinationala din domeniul industriei lemnului

Expirat
Adjunct sef depozit busteni  -  J.F.Furnir

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles