Publicat 12 Sep 2005 | Expiră 13 Oct 2005

adjunct sef compartiment distributie

client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare economice, experienta in vanzari si distributie. Persoana dinamica, buna organizatoare, capacitati de analiza si coordonare a unei echipe

Descrierea jobului

coordonarea echipei de vanzari, pastrarea si realizarea de noi contacte cu distribuitorii, realizarea de rapoarte periodice
Salariu atractiv si alte beneficii

Descrierea companiei

Companie importanta de productie

Expirat
adjunct sef compartiment distributie  -  client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles