Publicat 09 Mai 2007 | Reactualizat 20 Mai 2007 | Expiră 26 Mai 2007

Adjunct Manager Serviciu Contabilitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate
- cunoasterea si intelegerea mecanismelor financiar - contabile
- abilitati de rezolvare a problemelor, de comunicare si analiza, de lucru in echipa
- cunostinte de SAP, experienta in retail pot constitui un avantaj
- experienta in domeniu de minim 1 an

Descrierea jobului

- contabilizarea diferitelor documente: verificare si introducere in sistemul de gestiune a societatii
- gestionarea situatiei furnizorilor/clientilor
- emiterea facturilor catre clienti
- intocmirea si gestionarea unor documente primare
- realizarea unor situatii financiare

Esti tanar si vrei sa-ti dezvolti o cariera intr-o companie de renume? Alatura-te echipei Cora!
Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor motivate si dornice de afirmare un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.

Expirat
Adjunct Manager Serviciu Contabilitate  -  ROMANIA HYPERMARCHE SA - CORA PANTELIMON