Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

Adjunct Manager Magazin Constanța (f/m)

1 post |  Aplicare externa
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adjunct Manager Magazin Constanța, str. Baba Novac (f/m)
LIDL. OAMENI SURPRINZĂTORI. CARIERE SURPRINZĂTOARE.
Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din magazin tratează cu atenție atât
lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.
Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!
ADJUNCT MANAGER MAGAZIN

• Să ai studii superioare fi nalizate
• Să fi i rezistent la stres, fl exibil și
organizat
• Să fi i amabil și orientat către
clienți
• Să fi i implicat și responsabil în tot
ceea ce faci și orientat către rezultate
• Să îți placă să muncești în echipă
• Experiența profesională în
domeniul comercial reprezintă un
avantaj
• Un pachet salarial atractiv și
peste medie
• Bonuri de masă
• Asigurare medicală
• Școlarizare personalizată pe
diverse teme cu un trainer dedicat
• Un mediu de lucru plăcut,
modern și dinamic
• Posibilitatea de dezvoltare
profesională
Atunci ai următoarele posibilități: să completezi formularul online de candidatură și să atașezi CV-ul tău în format Word sau Pdf,
să trimiți CV-ul printr-un email la adresa jobs@lidl.ro sau să lași CV-ul într-un plic sigilat pe care să ai trecut numele poziției
pentru care aplici în oricare dintre magazinele cele mai apropiate.
Trebuie să știi că nu luăm în considerare candidaturile incomplete sau incompatibile pentru următoarea etapă a procesului
de recrutare.
UN SALARIU PESTE
AȘTEPTĂRI SAU ASIGURARE
PRIVATĂ DE SĂNĂTATE?
LA LIDL LE AI PE AMÂNDOUĂ ȘI MULTE ALTE BENEFICII.
FII COLEGUL NOSTRU ȘI BUCURĂ-TE DE O CARIERĂ SURPRINZĂT OARE!
CE VEI FACE CE AȘTEPTĂM DE LA TINE CE ÎȚI OFERIM

Descrierea jobului

ȚI-AM TREZIT INTERESUL?
• Vei reprezenta managerul de
magazin în absența acestuia
• Vei fi responsabil de comenzile de
marfă din magazin
• Vei fi responsabil de coordonarea,
dezvoltarea și motivarea echipei din
subordine în lipsa managerului de
magazin
• Vei planifi ca programul de lucru
al angajaților și instruirea acestora în
lipsa managerului de magazin
• Vei încasa și te vei asigura de
aranjarea corespunzătoare a mărfi i la
raft

Descrierea companiei

LIDL

Expirat
Adjunct Manager Magazin Constanța (f/m)  -  Lidl Discount S.R.L.