Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 01 Feb 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Adjunct Manager Magazin Andronache Voluntari Full time (f/m)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Adjunct Manager Magazin Zona Andronache Voluntari Full time (f/m)
Pentru a putea acumula şi aprofunda cât mai multe cunoştinţe adecvate domeniului tău de activitate, Lidl îți oferă un program complex de formare care cuprinde atât detalii de specialitate, cât şi metode de management.
Această perioadă dinamică reprezintă o provocare profesională şi, în acelaşi timp, o oportunitate de a îți demonstra abilităţile şi lucrul în echipă.
Adjunct Manager Magazin (f/m)
Responsabilități
 Se asigură de respectarea principiilor de prezentare a mărfii
 Consiliază clienții şi gestionarea stocurilor
 Este responsabil de promoțiile săptămânale
 Participă la derularea inventarelor
 Este responsabil de coordonarea, dezvoltarea și motivarea echipei din subordine în lipsa managerului de magazin
 Stabilește obiective personale ridicate în cadrul activității sale de conducere și le urmărește acestora în mod consecvent
 Planifică programului de lucru al angajaților şi instruirea acestora în lipsa managerului de magazin
 Prioritizează conceptele și atribuțiile în activitatea zilnică a magazinului (ex: prevederi privind igiena, prevenirea accidentelor)
 Este responsabil pentru comenzile de marfă și optimizarea stocurilor
Profilul dvs.
 Studii superioare finalizate constituie un avantaj
 Rezistenţă la stres, amabilitate şi orientare către clienţi
 Aptitudini de organizare foarte bune
 Experienţa profesională în domeniul comercial reprezintă un avantaj
 Orientare către rezultate
 Dorinţa de a se implica în ceea ce face şi preluare de responsabilitate
 Comunicativitate şi spirit de echipă
Beneficii
 Pachet salarial atractiv şi peste medie
 Instruire sistematică şi practică
 Mediu de lucru plăcut, modern şi dinamic
 Posibilitatea de dezvoltare profesională
Ești interesat(ă)?
Te rugăm să completezi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul tău. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplici.
Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate în considerare pentru următoarea etapă a procesului de recrutare.
Lidl Discount S.R.L.
Aplicaţi aici
Ai aplicat
Expirat
Adjunct Manager Magazin Andronache Voluntari Full time (f/m)  -  Lidl Discount S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles