Publicat 07 Aug 2006 | Reactualizat 26 Sep 2006 | Expiră 06 Oct 2006

ADJUNCT DIRECTOR TEHNIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte aprofundate in centrale termice, frigotehnie, instalatii climatizare, instalatii electrice.
Persoane energice, cu spirit de echipa
Experienta intr-o pozitie similara constiuie un avantaj.

Descrierea jobului

Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii, o evolutie a carierei profesionale in cadrul Hotelului Novotel, Accor Romania si Accor International.

Novotel este o marca ACCOR compusa din 340 de hoteluri de afaceri si turism, in 54 de tari in intreaga lume. Ea ofera peste tot unde este prezenta, o varietate de hoteluri moderne si functionale, ce asigura un confort deplin oaspetilor nostri.
In toate hotelurile Novotel personalul este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora.

Expirat
ADJUNCT DIRECTOR TEHNIC  -  HOTEL NOVOTEL