Publicat 03 Nov 2008 | Expiră 03 Dec 2008

Adjunct Director Magazin

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent studii superioare
- permis de conducere cat.B
- flexibilitate,deschidere la schimbare si la nou
- orientare spre lucrul in echipa

Descrierea jobului

-creearea unei echipe de vanzatori profesionisti
-asigurarea netulburata a functionarii magazinului
-efectuarea activitatilor administrative legate de magazin
-verifica, analizeaza si si evalueaza realizarea planului magazinului

TEKZEN oferă clienţilor săi tot ce este nevoie ntr-o casă de la parter pnă la acoperiş şi a făcut eforturi 12 ani pentru ca şi cetăţeanul turc să facă loc conceptului de Magazin de Materiale de Construcţii şi de \"fă-ţi singur treaba\". Tekzen Magazin pentru Casă, Construcţii, Hobby şi Grădină este un membru al TEKFEN Holding.

Tekzen care şi-a propus prin deschiderea către străinătate din anul 2007 să deţină denumirea de primul şi unicul lanţ de magazine de materiale de construcţii cu capital sută la sută indigen va continua investiţiile şi n ţară sub sloganul \"Cte un TEKZEN n fiecare judeţ!”

Misiunea nostră
Este să oferim clienţilor produse şi servicii pentru casă, construcţii, hobby şi grădină, pentru o viaţă de mai bună calitate, lund ca bază satisfacerea clientului şi asumarea responsabilităţii sociale şi de mediu.

Viziunea nostră
Să devenim o marcă internaţională lider n sector, cu angajaţi şi parteneri mulţumiţi, cu succese n ţară şi străinătate.

Expirat
Adjunct Director Magazin  -  SC TEKZEN ROM SRL