Publicat 28 Feb 2006 | Reactualizat 29 Mar 2006 | Expiră 31 Mar 2006

ADJUNCT BUCATAR SEF

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie sumilara.
Bune cunostinte de limba franceza sau engleza.
Persoana creativa, cu spirit de echipa, rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Conform fisei postului, disponibila la interviu.

Novotel este o marca ACCOR compusa din 340 de hoteluri de afaceri si turism, in 54 de tari in intreaga lume. Ea ofera peste tot unde este prezenta, o varietate de hoteluri moderne si functionale, ce asigura un confort deplin oaspetilor nostrii.
In toate hotelurile Novotel personalul este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora.
Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii, evolutie profesionala in cadrul hotelului Novotel, Accor Romania si Accor International.

Expirat
ADJUNCT BUCATAR SEF  -  S.C. VICTORIEI BUSINESS PLAZZA S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles