Publicat 10 Aug 2007 | Expiră 10 Sep 2007

adjunct administrator complex

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta intr-o pozitie similara,aptitudini de manager,corectitudine in relatiile de servici,grija detaliului-simt estetic,capacitati organizatorice,capacitate de comunicare.

Descrierea jobului

inlocuieste administratorul de complex in lipsa acestuia,coordoneaza impreuna cu administratorul de complex activitatile din sfera administratiei (spalatorie,camere,spatii publice),organizeaza si urmareste prestarea de servicii de calitate si propune masuri corespunzatoare pentru realizarea activitatilor specifice departamentului,supravegheaza operatiunile zilnice si se asigura de mentinerea standardelor de calitate,se asigura ca echipa are o atitudine focalizata pe ospitalitate si servicii clienti.

Descrierea companiei

Firma de renume din Poiana Brasov

Expirat
adjunct administrator complex  -  Ana Hotels