Publicat 09 Iul 2008 | Reactualizat 07 Aug 2008 | Expiră 09 Aug 2008

Adjunct Şef de Şantier BRAŞOV (cod 5.2.1.)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
•studii: superioare, specializarea instalaţii pentru construcţii;
•experienţă: absolvent facultate,
•permis de conducere categoria B;
•limba engleză conversaţional, o altă limbă străină constituie avantaj;
•cunoştinţe bune operare MS Office;
•disponibilitate la deplasări.

Descrierea jobului

•mpreună cu şeful de şantier organizează, coordonează şi supraveghează producţia n conformitate cu graficul de execuţie;
•mpreună cu şeful de şantier evaluează proiectul de execuţie şi fişele de producţie;
•mpreună cu şeful de şantier alocă resursele necesare procesului de producţie;
•urmăreşte problemele apărute n producţie şi participă activ la găsirea de soluţii pentru rezolvarea lor.

SC ICCO Instal SRL este furnizor de servicii şi produse în domeniul instalaţilor tehnico-sanitare
Vă rugăm trimiteţi CV la adresa:
500059 Braşov Str. Şcolii nr. 8, fax: 0268 402914 sau e-mail: jobs@icco.ro

Vă rugăm menţionaţi codul postului pentru care aplicaţi. Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi

Expirat
Adjunct Şef de Şantier BRAŞOV (cod 5.2.1.)  -  SC ICCO Instal SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles