Acvarist - întreținere și execuție acvarii - ACVARII DE VIS

Acvarii de vis - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1900 - 2300 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ești pasionat de acvaristică?
Vino să faci parte din echipa Acvarii de vis!
  • Căutăm o persoana cu experiență în domeniul acvaristicii, posesor de carnet de conducere categoria B de cel puțin 2 ani.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Mentenanța acvariilor la sediul clienților;
  • Executarea de acvarii;
  • Comunicare și relaționare cu clienții;
​Beneficii:
  • Posibilitatea majorării salariului de bază;
  • Team building;
  • Instructaj acvaristică;
  • Comision bazat pe încasări;
  • Contract perioadă nedeterminată;

Conceptul Acvarii de vis a luat naștere acum 15 ani din pasiune pentru acvaristică, o industrie nedescoperită aproape deloc până atunci în România, mai ales ramura de acvaristică marină. Vă punem în slujbă experiența noastră de peste 25 de ani în domeniu, experiență pe care o îmbunătățim în fiecare zi. Defectul nostru este că nu am fost învățați să facem compromisuri.

Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos