Acustician audioprotezist

Audiogram S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Acestea sunt cerințele noastre:
- studii superioare finalizate;
- experiență într-un post similar minim 1 an;
- cunoștințe operare calculator;
- foarte bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
- empatie și orientare către pacient și către nevoile acestuia;
- capacitate de persuasiune;
- spirit organizatoric;
- dorința de învățare și perfecționare continuă;
- capacitate de a face față situațiilor imprevizibile;
- atenție la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- efectuează consultaţiile de specialitate (programare pacienți, realizare anamneza pacienților, audiograme, amprentarea conductului auditiv, oferire de informații și recomandări cu privire la aparatele auditive și realizarea comenzii pentru aparatul auditiv);
- promovează produsele și serviciile Audiogram către pacienți (prezentarea produselor și a accesoriilor acestora, recomandările cu privire la alegerea lor în functie de gradul hipoacuziei, testarea unor produse din portofoliul companiei potrivite deficienței pacientului etc.)
- comercializează în condiții profesioniste dispozitivele medicale distribuite de Audiogram (informare pacient cu privire la produsele companiei; stabilirea comenzii aparatului auditiv în funcție de necesitățile și preferințele pacientului, stabilirea modalității de plată)
- ține evidența pacienților (programări consultații, comenzi de aparate/accesorii, efectuarea periodică a reglajelor etc);
- atinge target-ul stabilit pentru vânzarea de aparate/accesorii auditive etc;
- păstrează și dezvoltă relația cu medicii din zona arondată.

AUDIOGRAM nu este un simplu cabinet de testare și reabilitare auditivă, ci e locul în care oamenii sunt ascultați cu adevărat și sunt ajutați să audă din nou, astfel încât să se poată bucura de viață și de conectarea cu ceilalți. Este locul in care oricine vine cu drag, locul in care oricine își rezolvă problemele cu zâmbetul pe buze.
Suntem un Brand 100% Ardelenesc, format din oameni faini, liberi, fericiti!
Audiogram e CU și DESPRE oameni!
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.