Publicat 26 Iun 2006 | Reactualizat 26 Iul 2006 | Expiră 27 Iul 2006

Actuar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent al Facultăţii de Matematică, diploma şi în economie reprezintă un avantaj,
• Experienţă în domneniu, viaţă şi non-viaţă,
• Dovada absolvirii/ urmării unor cursuri de profil (eventual în străinătate),
• Cunoştinţe bune de limba engleză şi/sau germană,
• Cunoaşterea legislaţiei în domeniu,
• Bune cunoştinte de operare pe calculator: Microsoft Office

Descrierea jobului

• Elaborarea planurilor de afaceri n corelare cu Consiliul de Administraie,
• Transmiterea planurilor de afaceri ctre Comisia de Supraveghere a Asigurrilor,
• Administrarea / ntreinerea bazei de date,
• Efectuarea raportrilor periodice ctre Comisia de Supraveghere a Asigurrilor,
• Susinerea i sprijinirea procesului de vnzare.

GRAWE ROMÂNIA ASIGURARE SA - companie austriacă de asigurări de viaţă

Expirat
Actuar  -  GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA