Publicat 12 Apr 2019 | Reactualizat 10 Mai 2019 | Expiră 13 Mai 2019

Acquisitions Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:
- Ai experienta de 3 -4 ani intr-un rol de buying, de preferat pentru un retailer online;
- Ai studii superioare finalizate;
- Vorbesti limba engleza la nivel avansat;
- Iti place sa cauti informatii si sa negociezi.

Descrierea jobului

Ce urmeaza sa faci:
- Sa analizezi piata pentru a te asigura ca poti alege produsele cu un raport echilibrat intre calitate si pret;
- Sa identifici noi furnizori si produse cu potential de vanzare;
- Sa gestionezi relatia cu furnizorii din portofoliu, de la stabilire contact la post-vanzare;
- Sa centralizezi informatiile legate de produse si sa le comunici colegilor care au nevoie de ele;
- Sa monitorizezi stocurile de marfa.

Descrierea companiei

Cine suntem noi
Suntem echipa AloShop (https://aloshop.tv). Venim zilnic la birou cu entuziasm, cu placerea de a lucra in echipa si cu dorinta de a oferi clientilor nostri produse care sa le faca viata mai usoara. Cel mai mult ne bucura cand primim feedback pozitiv de la clienti si de la partenerii de business.

Ne dorim sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.

In momentele importante ne mobilizam intotdeauna. Pentru noi nimic nu se compara cu satisfactia depasirii situatiilor “imposibile”. Ne place sa transformam imposibilului in posibil.

Expirat
Acquisitions Manager  -  ANTENA TV GROUP S.A.