Publicat 02 Oct 2007 | Reactualizat 31 Oct 2007 | Expiră 02 Nov 2007

ACOUNT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul vanzari/servicii in cadrul unei firme de productie publicitara (tipografie/print digital) - OBLIGATORIU -
- Abilitati de comunicare si persuasiune, carismatic, prezentabil;
- Cunoasterea pietei de media - agentii media, clienti importanti;
- Cunostinte generale de marketing si negociere.
- Intocmirea de rapoarte cu privire la clientii existenti precum si la cei noi.
- Intocmirea unei strategii de promovare a serviciilor si produselor firmei.

Descrierea jobului

Realizarea cotei lunare de vanzari prin contactarea de noi clienti si intretinerea celor existenti. Participarea la targuri si expozitii. Program flexibil.
- Contacteaza potentiali clienti si mentine saptamanal relatiile cu clientii existenti.
- Negociaza cu clientii valoarea contractelor, termenele de executie precum si conditiile de plata;
- Tine evidenta comenzilor directe atat din punct de vedere administrativ cat si financiar.

Se ofera telefon mobil, laptop si procent din vanzari.
Se asigura o perioada initiala de training pentru a cunoaste cat mai bine serviciile si produsele oferite.

Descrierea companiei

O tanara agentie de grafica si productie publicitara.

Expirat
ACOUNT MANAGER  -  Digital Advertising