de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2019 | Expiră 16 Apr 2019

Achizitori marfa cu experienta in retail

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam Achizitor marfa pentru activitate retail & distributie cu experienta in unul din domeniile: Obiecte sanitare / Corpuri iluminat / Textile casa / Mobilier

CERINTE :
- studii superioare
- cunostinte operare PC (Office: Excel)
- limbi straine: engleza
- capacite buna de analiza si sinteza

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI:

- Prospectarea pietei pentru potenţiali furnizori pentru categoriile de produse coordonate
- Negocierea preturilor si conditiilor de colaborare cu furnizorii de produse, precum si urmariarea derularii activitatii in raport cu acesti furnizori;
- Planificarea si negocierea conditiilor actiunilor promotionale cu furnizorii;
- Realizeaza studii de pret si propune planuri de actiune, in raport cu strategia companiei si planul promotional;
- Asigura informatiile necesare pentru listarea produselor in sistem gestiune si website, conform cerintelor;
- Prospectare, negociere si oferire solutii in raport cu solicitarile specifice de produse ale departamentului de vanzari;
- Analizeaza nevoile de aprovizionare, monitorizeaza nivelul stocurilor si face previziuni legate de cantitatea si termenele de aprovizionare pt mentinerea stocurilor in limitele trasate;
- Asigura optimizarea indicatorilor specifici activitatii de achizitie si intocmeste rapoarte periodice cu evolutia acestora

Trio Carpet Srl este este o companie fondata in 2006 in Cluj Napoca , avand ca obiect principal de activitate importul si distributia de covoare, mochete, pardoseli PVC, covorase de intrare, covorase de baie, perdele de dus, destinate atat domeniului casnic (de trafic redus si mediu) cat si celui profesional (de trafic intens). Trio Carpet srl opereaza magazinul online ider in vanzarea de covoare si mocheta pe piata din Romania!

Expirat
Achizitori marfa cu experienta in retail  -  Trio Carpet Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles