Publicat 23 Iun 2008 | Reactualizat 22 Iul 2008 | Expiră 24 Iul 2008

ACHIZITOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

QUALIA recruteaza ACHIZITOR pentru clientul sau – companie importanta din domeniul industrial. Postul reprezinta o reala oportunitate de cariera pentru tinerii absolventi de studii politehnice.

Cerinte:
- Absolvent Universitatea Politehnica;
- Foarte bune aptitudini tehnice;
- Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj;
- Limba engleza nivel avansat;
- Cunoasterea celei de-a doua limbi straine reprezinta un avantaj;
- Capacitate de invatare;
- Abilitati de negociere, comunicare, relationare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Achizitionarea de materie prima si produse finite;
- Mentinerea unei bune relatii cu furnizorii déjà existenti;
- Identificarea de noi furnizori;
- Analiza ofertelor si negocierea preturilor cu furnizorii;
- Planificarea achizitiilor in functie de comenzile pentru productie si etapa de productie;
- Respectarea standelor de calitate pentru material prima si produsele finite achizitionate.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (include asigurare medicala, tichete de masa, etc);
- Participarea la programe de dezvoltare profesionala;
- Reale posibilitati de promovare;
- Mediul de lucru placut si competitiv.

Qualia (www.qhr.ro) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.

Expirat
ACHIZITOR  -  QUALIA