Publicat 31 Mar 2008 | Reactualizat 29 Apr 2008 | Expiră 01 Mai 2008

ACHIZITOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare: tehnice (constructii sau inginerie)
Experienta anterioara de min 2 ani
Cunostinte operare PC:
- Word – avansat
- Excel – avansat
- PowerPoint
- Visio
- Outlook
Limbi straine:
- Engleza sau Germana – fluent
Spirit analitic
Persoana organizata
Rezistenta la stres
Capacitate de lucru dupa orar prelungit

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Centralizeza cererile de achizitii pentru materialele, echipamente, scule si utilaje necesare pentru proiect
- Intocmeste specificatii tehnice si cereri de oferta impreuna cu departamentul de achizitii al companiei
- Analizeaza oferte si face analize comparative
- Lanseaza comenzi si contracte impreuna cu departamentul de achizitii al companiei
- Urmareste derularea contractelor si livrarea produselor
- Participa la elaborarea bugetelor pe proiecte, pentru achizitia de materiale si produse
- Monitorizeaza sitautia stocurilor minime si maxime
- Efectueaza raportarea catre PM si catre managementul companiei
- Creeaza si dezvolta instrumente, formulare, procese si bune practici de lucru pe proiect si pentru managementul achizitiilor
- Gestioneaza toate dispozitiile de santier si notificarile primite de la client si le distribuie personelor responsabile

BENEFICII :SALARIU MOTIVANT
Alte facilitati:
- Telefon mobil
- Asigurare transport pe santier
- Masa pe santier
Bonus: in functie de performante.

COMPANIE DE CONSTRCTII INFIINTATA IN ANUL 1992 ;peste 200 de angajati ;mediu de lucru modern , dinamic; companie recunoscuta pe piata pentru profesionalism si rezultate deosebite ;

Expirat
ACHIZITOR  -  scorillo intercom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles