Achizitor

Eren Cons SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne marim echipa de achizitii si suntem in cautare de colegi noi, care indeplinesc urmatoarele criterii:
  • Studii superioare (economice sau tehnice);
  • Experienta pe un post similar in constructii- minim 1 an
  • Abilitati de comunicare si organizare;
  • Orientare spre rezultate si capacitate de analiza;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Cunostinte de operare intr-un sistem integrat (ERP) -( constituie avanaj)

Descrierea jobului

  • Contracteaza achizitia de materiale, scule si echipamente, necesare realizarii lucrarilor de constructii conform bugetelor de proiect si politicii de achizitii a companiei;
  • Analizeaza contractele in vigoare si urmareste indeplinirea conditiilor contractuale (calitate, preturi, termene de livrare, garantii, etc..)
  • Contacteaza furnizori si intocmeste cereri de oferta pentru categorii de materiale necesare proiectelor;
  • Analizeaza si centralizeaza ofertele primite;
  • Identifica si evalueaza noi furnizori de materiale, scule si echipamente specifice;
  • Mentine si inbunatateste portofoliul de furnizori pentru a asigura canalele viabile si dinamice de achizitie.

Eren Grup Brașov activează în domeniul construcţiilor de 15 ani, având competenţe avansate și un portofoliu ce include construcţii speciale, civile, industriale, agricole, comerciale şi de energie verde de mari dimensiuni. Din 2009, realizează proiecte de Antrepriza Generală și Design & Build. Au fost parteneri la livrarea a 48 de construcţii civile, 123 de construcţii industriale, 67 de centre comerciale şi showroom-uri, 156 de pardoseli industriale, 7 construcţii agricole si 5 construcţii speciale şi de energie verde. Echipa Eren Grup abordează fiecare proiect cu responsabilitate, implicare și o mentalitate de partener exigent, care se angajează în colaborari de lungă durată.

Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos